Niezależnie od tego, czy są Państwo przedsiębiorcami, czy pracownikami, odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne może znacząco wpłynąć na Wasze poczucie bezpieczeństwa i spokojny sen – w końcu ochrona zdrowia jest jednym z najważniejszych aspektów naszego życia. Ponadto prywatne ubezpieczenie zdrowotne to rozwiązanie, które umożliwia znacznie szybszy dostęp do wielu usług medycznych, operacji, zabiegów specjalistycznych czy nawet rehabilitacji. To wszystko sprawia, że ubezpieczenia zdrowotne są priorytetem dla naszej firmy znajdującej się na terenie Lublina. Jesteśmy gotowi pomóc Wam w znalezieniu najlepszego rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb i sytuacji życiowej.

Dlaczego warto zdecydować się na dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne?

Oferujemy szeroki zakres polis i ubezpieczeń zdrowotnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb mieszkańców Lublina. Nasze propozycje uwzględniają różne poziomy ochrony, od podstawowej opieki medycznej po rozszerzone pakiety ubezpieczeń. Przewagą posiadania prywatnej polisy jest niewątpliwie krótszy czas oczekiwania w kwestii opieki medycznej. Pozwala ona także na uzyskanie konkretnych świadczeń dużo szybciej i bez kolejek. Ubezpieczenie zdrowotne stanowi również doskonałą ochronę finansową – w zależności od wybranego pakietu i indywidualnych ustaleń w razie niespodziewanego wypadku lub choroby nie będą musieli się Państwo martwić o pokrycie kosztów leczenia. Dzięki temu macie pewność, że niezależnie od sytuacji posiadacie dodatkową poduszkę finansową i ewentualne wydatki nie będą Was obciążać.

Jak dostosować polisę do indywidualnych potrzeb?

Korzystając z naszego formularza, można wybrać odpowiednie opcje, które pozwolą stworzyć polisę dostosowaną do Państwa konkretnych potrzeb. Wystarczy wybrać zakres ubezpieczenia zdrowotnego, podać dodatkowe informacje, formę opieki zdrowotnej oraz preferowany sposób kontaktu, a następnie wysłać zapytanie ofertowe do naszej agencji z Lublina.

Ubezpieczenia zdrowotne w Lublinie – Wasze bezpieczeństwo w naszych rękach

Rozumiemy, jak istotne jest Państwa zdrowie i jaki komfort może zapewnić dodatkowe zabezpieczenie, dlatego zachęcamy do sprawdzenia przedstawionej propozycji. Nasi eksperci z Lublina z chęcią wyjaśnią Państwu, jak działają dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne, a ponadto przedstawią pełen zakres świadczeń.

Zapraszamy do kontaktu z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o usługach i znaleźć idealne ubezpieczenie!

  Zakres ubezpieczenia

  Dodatkowe informacje

  taknie

  taknie

  taknie

  taknie

  Opieka zdrowotna

  własnapartnerska + dzieckorodzinna

  Twoje dane:

  telefone-mail

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SP Kancelaria finansowo-ubezpieczeniowa Sławomir Przepiórka, Wyżynna 15/10 20-560 Lublin w celu realizacji powyższego zgłoszenia

  Administratorem Twoich danych osobowych jest SP Kancelaria finansowo-ubezpieczeniowa Sławomir Przepiórka, Wyżynna 15/10 20-560 Lublin. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na powyższe zgłoszenie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy również o prawie bycia zapomnianym poprzez wystąpienie z wnioskiem do administratora o usunięcie danych osobowych.

  BEZPIECZNY
  KREDYT 2%