Prywatne ubezpieczenie zdrowotne to rozwiązanie, które umożliwia znacznie szybszy dostęp do wielu usług medycznych, operacji czy też zabiegów specjalistycznych.

Prywatne polisy pozwalają uzyskanie konkretnych świadczeń medycznych , operacji, zabiegów specjalistycznych leczenia bądź rehabilitacji.

Krótszy czas oczekiwania

Gdy korzystamy z państwowej opieki medycznej, niejednokrotnie musimy czekać na dane świadczenia kilka miesięcy. Prywatne polisy pozwalają uzyskanie konkretnych świadczeń szybkiej. Właśnie ten argument jest najczęstszym powodem, dla którego coraz więcej osób wybiera ubezpieczenia zdrowotne.

Brak konieczności pokrywania kosztów usług nierefundowanych przez NFZ

Niektóre świadczenia nie są pokrywane przez ubezpieczenie zdrowotne NFZ i korzystanie z nich wiąże się z koniecznością płacenia z własnej kieszeni. Wybierając prywatną polisę można ustalić co będzie obejmowała i w przypadku danej choroby, nie trzeba przejmować się kosztami leczenia.

Możliwość wyboru polisy dostosowanej do swoich potrzeb

Korzystając z naszego formularza można wybrać odpowiednie opcje, które pozwolą stworzyć polisę dostosowaną do Państwa konkretnych potrzeb. Wystarczy wybrać zakres ubezpieczenia, podać dodatkowe informacje, formę opieki zdrowotnej oraz preferowany sposób kontaktu, a następnie wysłać zapytanie ofertowe do naszej agencji z Lublina.

Zakres ubezpieczenia

Dodatkowe informacje

taknie
taknie
taknie
taknie

Opieka zdrowotna

własnapartnerska + dzieckorodzinna

Twoje dane:

telefone-mail

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.