Gdy potrzebujemy nagłego zastrzyku gotówki, można skorzystać z usług firmy, która pożyczy nam pieniądze. Niezależnie od tego, o jaką kwotę się staramy, istotne będą dla nas koszty usługi. Każdy chce oczywiście zapłacić jak najmniej. Chcąc zmniejszyć oprocentowanie, warto zdecydować się na kredyt z zabezpieczeniem.

Dzięki temu, że takie rozwiązanie pozwala na zmniejszenie ryzyka kredytodawcy, zapewnia również na korzyści klienta w postaci lepszych warunków zobowiązania. Zabezpieczenie to narzędzie gwarantujące zwrot należności i jest stosowane nie tylko w przypadku kredytów hipotecznych. W przypadku innych umów może nim być ruchomość nabywana za uzyskaną kwotę np. auto.

Nasza kancelaria finansowo-ubezpieczeniowa, mająca swoją siedzibę w Lublinie, oferuje kredyty hipoteczne, konsolidacyjne oraz pożyczki hipoteczne i samochodowe. W celu uzyskania oferty wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na naszej stronie. Należy podać w nim niezbędne informacje, takie jak rodzaj zobowiązania, swoje dane, w tym źródło dochodu, oraz cel inwestycji. Następnie konieczne jest podanie preferowanej formy kontaktu. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem, proponując ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Kredyty z zabezpieczeniem

hipotecznykonsolidacyjnypożyczka hipotecznapożyczka samochodowa

Dodatkowe informacje:

rynek pierwotnyrynek wtórny
dewelopersystem gospodarczy

Twoje dane:

E-mailTelefon

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.