Decyzja o ubezpieczeniu na życie to jeden z najistotniejszych kroków, jakie mogą Państwo podjąć, aby zabezpieczyć zarówno przyszłość swoją, jak i swoich najbliższych. Jest to szczególny rodzaj polisy – choć każdy z nas chce jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i prowadzić szczęśliwe życie, nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co przyniesie przyszłość. Posiadając takie dodatkowe zabezpieczenie w razie śmierci ubezpieczonego, zyskuje się pewność nie tylko materialnego wsparcia dla rodziny, ale także wypłatę odszkodowania, co stanowi nieocenioną pomoc w trudnym czasie. Nasza agencja, działająca na terenie Lublina, jest gotowa pomóc Państwu w uzyskaniu niezbędnego ubezpieczenia na życie. Wierzymy, że taki krok to inwestycja w przyszłość!

Jakie korzyści daje posiadanie polisy na życie?

Ubezpieczenia na życie to najskuteczniejszy sposób, aby zadbać o finansową ochronę Państwa najbliższych w przypadku nagłej śmierci. Dzięki polisie na życie bliscy otrzymają odpowiednie wsparcie finansowe w trudnym okresie. To gwarancja, że mogą utrzymać dotychczasowy standard życia bez nagłych, diametralnych zmian. Dodatkowa polisa chroni także Państwa finansowo na wypadek poważnego zachorowania.

O czym warto pamiętać, wybierając ubezpieczenie na życie w naszej firmie w Lublinie?

Przemyślany wybór ubezpieczenia na życie jest kluczowym krokiem w planowaniu finansowej przyszłości rodziny. W naszej agencji w Lublinie dbamy o Państwa dobro i zrozumienie, dlatego warto przyjrzeć się kilku istotnym aspektom, które pomogą Wam w dokonaniu decyzji dotyczącej najlepszego ubezpieczenia na życie. Wybierając polisę, należy zwrócić uwagę na:

 • wysokość sumy ubezpieczenia,
 • listę wyłączeń odpowiedzialności,
 • oraz sposób gromadzenia kapitału.

Ubezpieczenie na życie – zabezpieczenie swojej przyszłości z naszą firmą z Lublina

Nie wiedzą Państwo, od czego zacząć? Nie ma się czym martwić! Eksperci w siedzibie naszej firmy w Lublinie pomogą Wam znaleźć najlepsze rozwiązanie, w postaci zabezpieczenia finansowego dla Waszej rodziny. Mogą Państwo także wypełnić formularz lub skontaktować się z nami telefonicznie. W zależności od rodzaju polisy, w trudnych życiowych momentach Państwa bliscy będą mogli wieść spokojne życie!

  Zakres ubezpieczenia:

  taknie

  Suma ubezpieczenia - śmierć naturalnaSuma ubezpieczenia - śmierć NNW

  Dodatkowe informacje:

  Udar mózgu/ zawał sercaNiezdolność do pracyNarodziny/ śmierć dzieckaŚmierć współmałżonkaŚmierć rodziców/ teściów

  WłasnyDzieckaWspółmałżonkaInne

  Twoje dane:

  E-mailTelefon

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SP Kancelaria finansowo-ubezpieczeniowa Sławomir Przepiórka, Wyżynna 15/10 20-560 Lublin w celu realizacji powyższego zgłoszenia

  Administratorem Twoich danych osobowych jest SP Kancelaria finansowo-ubezpieczeniowa Sławomir Przepiórka, Wyżynna 15/10 20-560 Lublin. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na powyższe zgłoszenie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy również o prawie bycia zapomnianym poprzez wystąpienie z wnioskiem do administratora o usunięcie danych osobowych.

  BEZPIECZNY
  KREDYT 2%