Nasza oferta ubezpieczeniowa dostępna jest zarówno poprzez stronę internetową,oraz biuro na terenie miasta

Jesteśmy agencją przyjazną dla Klientów i otwartą na realizację ich oczekiwań. Naszym głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa. Każdego roku obsługujemy kilkuset zadowolonych i powracających do nas klientów. Pamiętamy o kończących się polisach. Dokładamy starań by należycie zarekomendować najlepsze rozwiązanie, przy minimum formalności. Stale powiększamy ofertę dostępnych towarzystw.

W trosce o zapewnienie interesujacych ofert podjęliśmy współpracę z liczącymi się towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce

PZU
AVIVA
AXA
ergo hestia
Generali
HDI
Inter Risk
Link 4
Warta

Co oferujemy

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą oraz kontaktu z nami lub zakupu ubezpieczenia na www.ubezpieczeniaonline.net/ z 10% zniżką.

Samochód/ kierowca

OC – obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego.

Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody wyrządzone w związku z ruchem pojazdu AC

AUTOCASCO – dobrowolne ubezpieczenie

Mieszkanie / dom

Ubezpieczenia mieszkań, domów, domów w budowie, domów letniskowych, nagrobków, ogrodzeń, altanek, piwnic, garażów, ubezpieczenia pod kredyt, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, ubezpieczenia ochrony prawnej i assistance domowy.

Podróż

Ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą, nieszczęśliwych wypadków za granicą, odpowiedzialności cywilnej, bagażu, ubezpieczenie kosztów poszukiwania i ratownictwa, ubezpieczenia dla osób pracujących za granica.

Firma

Ubezpieczenia majątku firmy, maszyn i urządzeń, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej firmy( w tym OC firmy budowlanej, zakładu kosmetycznego, gastronomii), ubezpieczenie gotówki w transporcie oraz w kasie, cargo, ubezpieczenia pracowników służby zdrowia, architektów, rolników, nauczycieli i wychowawców.

Życie / ochrona

Ubezpieczenia na życie, na życie pod kredyt, ubezpieczenia grupowe, wypadkowe (NNW), pracownicze ubezpieczenia grupowe i zdrowotne, pakiety medyczne.

Zdrowie

Ubezpieczenie dotyczące poważnych zachorowań, pobytu w szpitalu, zabiegów specjalistycznych, operacji. Ubezpieczenie nowotworowe.

Posag

Ubezpieczenia posagowe dla własnych dzieci i wnucząt.

OC

OC Doradcy podatkowego,

OC Księgowego,

OC Pośrednika Nieruchomości,

OC Zarządcy Nieruchomości,

OC Zarządcy Spółką.

Utrata dochodu

Ubezpieczenie utraty dochodu w związku z brakiem możliwości wykonywania swojego zawodu, ubezpieczenie utraty dochodu zawodowych sportowców.

Cyber ubezpieczenie

Ubezpieczenie skutków wycieku danych wrażliwych, danych osobowych.

 

 

Możesz również samodzielnie dokonać zakupu na www.ubezpieczeniaonline.net/ bez wypełniania formularzy

OC/ AC komunikacyjne

Firmowe oc zawodowe, firmowe oc przedsiębiorcy

Grupowe ubezpieczenia

Dom / Mieszkanie

NNW Szkoła, praca, studia

Ubezpieczenia zdrowotne

Podróże / praca

Indywidualne ubezpieczenia na życie

Cyber polisy

BEZPIECZNY
KREDYT 2%