Nasza oferta ubezpieczeniowa dostępna jest zarówno poprzez stronę internetową,oraz biuro na terenie miasta

Jesteśmy agencją przyjazną dla Klientów i otwartą na realizację ich oczekiwań. Naszym głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa. Każdego roku obsługujemy kilkuset zadowolonych i powracających do nas klientów. Pamiętamy o kończących się polisach. Dokładamy starań by należycie zarekomendować najlepsze rozwiązanie, przy minimum formalności. Stale powiększamy ofertę dostępnych towarzystw.

W trosce o zapewnienie interesujacych ofert podjęliśmy współpracę z liczącymi się towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce

PZU
AVIVA
AXA
ergo hestia
Generali
HDI
Inter Risk
Link 4
Warta

Co oferujemy

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą oraz kontaktu z nami lub zakupu ubezpieczenia na www.bezpieczny.pl/26035 z 10% zniżką.

Samochód/ kierowca

OC – obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego.

Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody wyrządzone w związku z ruchem pojazdu AC

AUTOCASCO – dobrowolne ubezpieczenie

Mieszkanie / dom

Ubezpieczenia mieszkań, domów, domów w budowie, domów letniskowych, nagrobków, ogrodzeń, altanek, piwnic, garażów, ubezpieczenia pod kredyt, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, ubezpieczenia ochrony prawnej i assistance domowy.

Podróż

Ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą, nieszczęśliwych wypadków za granicą, odpowiedzialności cywilnej, bagażu, ubezpieczenie kosztów poszukiwania i ratownictwa, ubezpieczenia dla osób pracujących za granica.

Firma

Ubezpieczenia majątku firmy, maszyn i urządzeń, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej firmy( w tym OC firmy budowlanej, zakładu kosmetycznego, gastronomii), ubezpieczenie gotówki w transporcie oraz w kasie, cargo, ubezpieczenia pracowników służby zdrowia, architektów, rolników, nauczycieli i wychowawców.

Życie / ochrona

Ubezpieczenia na życie, na życie pod kredyt, ubezpieczenia grupowe, wypadkowe (NNW), pracownicze ubezpieczenia grupowe i zdrowotne, pakiety medyczne.

Zdrowie

Ubezpieczenie dotyczące poważnych zachorowań, pobytu w szpitalu, zabiegów specjalistycznych, operacji. Ubezpieczenie nowotworowe.

Posag

Ubezpieczenia posagowe dla własnych dzieci i wnucząt.

Oc

OC Doradcy podatkowego,

OC Księgowego,

OC Pośrednika Nieruchomości,

OC Zarządcy Nieruchomości,

OC Zarządcy Spółką.

Utrata dochodu

Ubezpieczenie utraty dochodu, ubezpieczenie utraty dochodu zawodowych sportowców.

Cyber ubezpieczenie

Ubezpieczenie skutków wycieku danych wrażliwych, danych osobowych.

 

 

Możesz również samodzielnie dokonać zakupu na bezpieczny.pl/26035 bez wypełniania formularzy

OC/ AC komunikacyjne

Firmowe oc zawodowe, firmowe oc przedsiębiorcy

Grupowe ubezpieczenia

Dom / Mieszkanie

NNW Szkoła, praca, studia

Ubezpieczenia zdrowotne

Podróże / praca

Indywidualne ubezpieczenia na życie

Cyber polisy

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.