Jeśli szukasz taniego OC i AC, to skorzystaj z fachowej pomocy naszych agentów. Sprawdź dopasowane do Twoich potrzeb i portfela ubezpieczenia na samochód. Twoja polisa może dotyczyć:

  • odpowiedzialności cywilnej,
  • autocasco,
  • NNW.

Zakres podstawowej ochrony regulują zapisy ustawy z 22 maja 2003 roku. Dlatego oferta dotycząca OC w każdym towarzystwie różni się jedynie ceną. Znalezienie tanich ubezpieczeń jest łatwe i szybkie, gdy masz wsparcie eksperta, czyli nas. Działamy online oraz jesteśmy dostępni w biurze na terenie Lublina. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza lub umów się na spotkanie.

Ubezpieczenie na samochód w Lublinie — tanio

Posiadanie i użytkowanie pojazdu mechanicznego wiąże się z obowiązkiem wykupienia OC. Jego koszt może być uzależniony od wielu czynników oraz samej firmy ubezpieczeniowej. Powierzając nam misję znalezienia najlepszej oferty, masz pewność, że ją otrzymasz. W sytuacji, gdy chcesz dodać do polisy dobrowolne ubezpieczenie na samochód:

  • AC,
  • NNW,
  • Assistance,
    to otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 10% zniżki.

Jesteśmy doświadczoną agencją brokerską, która dba o najwyższą jakość świadczonych usług. Dysponujemy wiedzą dotyczącą przepisów prawa oraz najbardziej aktualnymi ofertami ubezpieczenia. Wypełnij ankietę, a resztą zajmą się specjaliści!

Dane pojazdu

OCACPAKIET OC/ACAssistanceNNW
taknie
taknie
taknie
taknie
użytek własnytaxinauka jazdypojazd zastępczy

Dane właściciela pojazdu:

lorem ipsum sit dolor sit amet consecutur adapiscing elit

taknie

Dane drugiego właściciela:

Dane do kontaktu

Wpisz dane kontaktowe(e-mail lub telefon):

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.