W życiu zdarzają się sytuacje, gdy potrzebny jest nagły zastrzyk gotówki. Nasza kancelaria finansowo-ubezpieczeniowa oferuje pomoc właśnie w takich momentach. W ofercie posiadamy pożyczki gotówkowe, remontowe oraz konsolidacyjne. Chcąc je uzyskać, wystarczy wypełnić formularz na stronie i wysłać zapytanie ofertowe. Kontaktujemy się w wybrany przez Państwa sposób – telefonicznie lub e-mailowo. Zapewniamy minimum formalności oraz szybki przelew gotówki na konto klienta.

Pożyczki gotówkowe to sposób finansowania, który jest przydatny w sytuacji, gdy potrzebujemy nagłego zastrzyku gotówki.

Twoje mieszkanie lub dom wymaga odświeżenia? Właśnie kupiłeś nieruchomość, ale potrzebujesz środków na remont? Pożyczka remontowa to rozwiązanie dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy prace wymagają mniejszego, czy większego budżetu, nasza kancelaria finansowo-ubezpieczeniowa z siedzibą w Lublinie oferuje pomoc w ich sfinansowaniu.

W ofercie posiadamy także pożyczki konsolidacyjne stanowiące wygodne rozwiązanie pozwalające połączenie kilku wcześniejszych zobowiązań w jedno. Takie rozwiązanie stanowi pomoc dla wielu konsumentów, którzy spłacają kilka kredytów na raz. Dzięki niemu mogą połączyć wszystko w jedną ratę, również jeśli chodzi o okres spłaty. W efekcie często zdarza się, że okres spłaty jest dłuższy, a miesięczna rata dużo niższa.

  Pożyczki bez zabezpieczenia

  gotówkowakonsolidacyjnaremontowa

  Twoje dane:

  E-mailTelefon

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SP Kancelaria finansowo-ubezpieczeniowa Sławomir Przepiórka, Wyżynna 15/10 20-560 Lublin w celu realizacji powyższego zgłoszenia

  Administratorem Twoich danych osobowych jest SP Kancelaria finansowo-ubezpieczeniowa Sławomir Przepiórka, Wyżynna 15/10 20-560 Lublin. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na powyższe zgłoszenie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy również o prawie bycia zapomnianym poprzez wystąpienie z wnioskiem do administratora o usunięcie danych osobowych.

  BEZPIECZNY
  KREDYT 2%